Kontakt

Poniżej znajdują się informacje dotyczące kontaktu bezpośredniego, telefonicznego jak i za pośrednictwem drogi elektronicznej.

Jak się umówić na spotkanie?

Spotkania z partnerami, klientami lub innymi osobami zainteresowanymi współpracą odbywają się po uprzednim telefonicznym lub e-mailowym ustaleniu terminu. Bardzo szanujemy cenny czas i potrzeby naszych partnerów, dlatego istnieje też możliwość umówienia spotkania w dogodnym dla klienta miejscu. Możliwe jest ponadto w szczególnych sytuacjach świadczenie usług poza zwykłym harmonogramem pracy.

Niestety budynek kancelarii nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dlatego też jest możliwość spotkania się w innym miejscu spełniającym niezbędne wymagania.

Lokalizacja

Biuro kancelarii znajduje się w Domu Adwokata przy ul. Chlebnickiej, w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej.

Adres:
Kancelaria Adwokacka Tomasz Snarski
ul. Chlebnicka 48/51
80-830 Gdańsk

Tel. kom.: + 48 (0) 604 134 960
E-mail: kancelaria@tomaszsnarski.pl
Strona interenetowa: www.tomaszsnarski.pl

Jak do nas dojechać?

Ze względu na położenie kancelarii w centrum Gdańska można do niej swobodnie dojechać samochodem, środkami komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy), koleją (w tym SKM) lub dotrzeć rowerem czy na pieszo.

Kancelaria mieści się około 10 minut spacerem od:
•  stacji kolejowej Gdańsk-Śródmieście bądź Gdańsk-Główny.
• przystanków komunikacji tramwajowej i autobusowej: Podwale Grodzkie (Gdańsk Główny), Wały Jagiellońskie (Brama Wyżynna), Podwale Przedmiejskie. Więcej informacji znajduje się na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku.

W odległości 3 minut piechotą od kancelarii funkcjonuje kilka strzeżonych parkingów. Więcej informacji o płatnej strefie parkowania znajduje się na stronie Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni.